Impreza na start akcji społecznej #InteGraRzeszów

integra_rzeszow_pl_plakat_en_plus

W czwartek 4 lutego w Klubie Studenckim Plus odbędzie się impreza rozpoczynająca akcję społeczną „InteGraRzeszów”. Celem projektu jest integracja studentów różnych narodowości mieszkających w naszym mieście.

Akcja wykorzystuje grywalizację, żeby zamienić krępujący moment pierwszej rozmowy w coś ekscytującego i fajnego. Jeżeli dwie osoby różnych narodowości:

- rozegrają partyjkę gry „kółko krzyżyk” na ulotce akcji;

- udokumentują to wydarzenie selfie z hashtagiem #InteGraRzeszów;

to wezmą udział w losowaniu nagród pomocnych w pielęgnowaniu nowej znajomości. Do wygrania będą m.in. bilety na mecze Resovii Rzeszów,  wejściówki do parku trampolin lub wyjścia na pizzę albo do kawiarni.

Ulotki z planszą do gry będą dostępne w klubie w dniu imprezy. Można je też ściągnąć ze strony internetowej akcji www.integra.rzeszow.pl

Etap grywalizacji i łamania lodów pomiędzy studentami różnych narodowości potrwa do 20 lutego. Wtedy odbędzie się impreza finałowa w „Klubie pod Palmą” i będzie to ostatnia z serii imprez integracyjnych. W międzyczasie odbędą się jeszcze dwa wieczorki z grami planszowymi (10 i 17 lutego o godz. 18 w Klubie IQ przy ul. Sucharskiego 2 – WSIZ).

Organizatorem akcji jest grupa rzeszowskich studentów i absolwentów. Grupa bierze udział w ogólnokrajowym konkursie „Zwolnieni z teorii”. Projekt jest realizowany pod nadzorem mentorów z organizacji „SocialWolves” i firm takich jak: PZU, T-Mobile i Bank Zachodni WBK.

Więcej informacji udziela Izabella Dłużeń:

tel: 721 111 364

email: izadluzen@gmail.com

Strony związane z projektem:

Strona akcji: integra.rzeszow.pl/

Fanpage akcji: www.facebook.com/integrarzeszow/?fref=ts

Strona olimpiady Zwolnieni z Teorii: zwolnienizteorii.pl/

Konrad BOSAK

PARTNERZY:
Rekrutacja WSIiZ!