„Listy do M 2” – produkcja szczęścia oraz radości dla wszystkich dookoła

9f583754-9bf0-4ec0-97ce-0bdf3a957205

W listopadzie odbyła się premiera drugiej części świątecznej komedii romantycznej „Listy do M 2”. Po czterech latach ci sami bohaterowi spotykają się z kolejnymi wyzwaniami i próbują im sprostać. Film „Listy do M 2” jest kolejnym sukcesem, jeszcze bardziej romantycznym, pełnym emocji i wyzwań.

Film pokazuje życie znanych już nam bohaterów, którzy przygotowują się do kolejnej Wigilii. Wydarzenia odbywają się w przedświątecznej Warszawie.  W komedii przedstawiono wiele wątków oraz wiele postaci, które przeżywają nowe historie i szukają nowych emocji. Wszystkie te wątki łączy jedna rzecz – pragnienie bycia szczęśliwym i kochanym. Reżyser Maciej Dejczera swoim filmem próbuje rozśmieszać, wzruszać i inspirować widzów do tego, iż w święta wszystkie marzenia mogą się spełnić. Głównym motywem jest pokazanie tego, że najlepszym prezentem, którego każdy oczekuje i którego każdy pragnie, jest miłość.

Film jest świetnym połączeniem amerykańskiego motywu romantycznej komedii i polskich aktorów w tle zimowej Warszawy. Wszystkie te części w sumie dają burze emocji i odczucia tego, że już niedługo każdy będzie mógł podzielić się kawałkiem rodzinnego ciepła. Film „Listy do M 2” jest dobrym pomysłem na spędzenie zimnych wieczorów w gronie przyjaciół czy rodziny.

Yana CHERNIAK

PARTNERZY:
Rekrutacja WSIiZ!