Redakcja polska

Email Pressja: pressjamagazyn@gmail.com

Email Pressja.art: pressja.art@gmail.com

Opieka merytoryczna – Katedra Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej WSIiZ

dr Iwona Leonowicz-Bukała – 17 8661463

mgr Inessa Tkachenko - 17 8661297

Współpraca:

mgr Jakub Ochnio

mgf Łukasz Bis

 

Adres redakcji:

Ul. Sucharskiego 2 – 35-225 Rzeszów – WSIiZ – pok. 020

Dla Autorów

Artykuły na portal oraz do pubklikacji w magazynie przyjmowane są pod adresem email: pressjamagazyn@gmail.com Przesłanie artykułu oznacza zgodę na jego publiakcję. Redakcja zastrzega sobie prawo do korekty redakcyjnej i zmiany tytułu.

Teksty należy przesyłać w wersji niesformatowanej w pliku Worda, z wyraźnym oznaczeniem tytułu, leadu, śródtytułów oraz podpisem autora (imię i nazwisko). Tekst ukaże się szybciej, jeśli od razu prześlesz do nad ilustrację – grafikę lub fotografię – koniecznie z imieniem i nazwiskiem jej autora (osoba przesyłająca plik zaświadcza, że autor ilustracji zgadza się na jej publiakcję). Ilustracje na portal powinny być w dobrej rozdzielczości w formacie jpg. Ilustracje do magazynu – w formacie psd lub skany wysokiej jakości.

Redakcja nie płaci za nadesłane materiały i publikuje wybrane teksty.

Redakcję Magazynu Studenckiego Pressja tworzą studenci i absolwenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Wydawcą "Magazynu Studenckiego Pressja" oraz strony pressja.wsiz.pl jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

PARTNERZY:
Rekrutacja WSIiZ!