Startują Ukraińskie Soboty w radioeter.fm

unnamed

Nie wiecie, czym zająć się w sobotni mroźny wieczór? Tęskno wam do swojego ojczystego ukraińskiego języka? A może chcecie poczuć, że nie jesteście sami? Nie martwcie się, na to wszystko zaradzą Ukraińskie Soboty w radioeter.fm.

W każdą sobotę od godziny 15:00 na falach radia studenckiego radioeter.fm będziecie mogli posłuchać ciekawych audycji, autorskich programów oraz dobrej muzyki. Jeśli słuchaliście Ukraińskich Sobót w zeszłym roku to z pewnością potraficie rozpoznać głosy takich prowadzących jak: Kateryna Nosenko, Iryna Savka, Mariana Fedoriv, Artem Vlakh czy Oleksandra Radiuk. W tym roku do składu dołączyli również Daria Kondrashova, Tetina Shataieva, Iryna Romaniv, Yulia Mykhailiuk i inni.

Czego słuchacze mogą dokładnie spodziewać się po Ukraińskiej Sobocie? Na to pytanie odpowiedziała studentka – Kateryna Nosenko, która w tym roku pełni rolę opiekuna wydarzenia:

- Każdy program prezentuje informacje na określony temat. Dajmy na to audycja „Starter” nadaje ton Ukraińskiej Sobocie. W trakcie jej trwania rozmawiamy o wszystkim, co naszym zdaniem jest interesujące i wesołe. Pojawiają się tematy najważniejszych wydarzeń, jakie dzieją się na naszej uczelni, jaka będzie pogoda w następnym tygodniu – opowiada Kateryna Nosenko – Oprócz tego serwujemy dużą dawkę pozytywnej muzyki. Ale to nie wszystko. Specjalnie dla słuchaczy przygotowaliśmy jeszcze audycje o sporcie, podróżach czy filmach. A już niedługo planujemy rozpocząć audycje, podczas której będzie można wygrać ciekawe nagrody.

Nie przegapcie zatem żadnej okazji by wziąć udział w Ukraińskiej Sobocie na falach radioeter.fm.

Zapraszamy!

Karolina MATVIIV

fot. archiwum własne

PARTNERZY:
Rekrutacja WSIiZ!