Gwiazda telewizyjnego show we WSIiZ

IMG_9530

Robert Janowski, prowadzący popularny teleturniej Jaka to melodia? w TVP1, już wkrótce zawita do Rzeszowa. 9 marca w murach Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania spotka się z grupą ponad 200 uczniów z Podkarpacia. Podczas wizyty w Klubie Akademickim IQ będzie mówił o kreowaniu własnego wizerunku.

czytaj dalej »

Za nami Etap Okręgowy Olimpiady Wiedzy o Mediach

01

Blisko pięćdziesięciu licealistów gościła w miniony piątek Wyższa  Szkoła Informatyki i Zarządzania. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych zakwalifikowani do Etapu Okręgowego walczyli 18 grudnia o awans do zawodów krajowych.

czytaj dalej »

Znamy laureatów plebiscytu MediaTORy 2015

Mediatory - znamy nominowanych

28 listopada poznaliśmy laureatów IX edycji plebiscytu studenckiego MediaTORy, wyniki zostały ogłoszone podczas uroczystej gali, która odbyła się w krakowskim Auditorium Maximum Nagrodzonych zostało 9 dziennikarzy.

czytaj dalej »

Jak być sobą przed kamerą? – warsztaty z Robertem Janowskim

IMG_9520

30 listopada gościem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie był Robert Janowski – prezenter znany m.in. z programu „Jaka to melodia?”. Przeprowadził warsztaty dla studentów „Jak być sobą przed kamerą?”, podczas których zdradził tajniki występowania przed czujnym okiem obiektywu.

czytaj dalej »

Już jutro poznamy laureatów IX edycji plebiscytu MediaTORy

Mediatory - znamy nominowanych

28 listopada o godzinie 17:00 w Krakowie rozpocznie się Finałowa Gala IX edycji MediaTORy, podczas której wyłonieni zostaną laureaci tego plebiscytu. Najlepszych dziennikarzy wyłonili studenci dziennikarstwa 21 uczelni z całej Polski w 8 kategoriach: TORpeda, nawigaTOR, detonaTOR, akumulaTOR, obserwaTOR, prowokaTOR, inicjaTOR oraz reformaTOR.

czytaj dalej »

Warsztaty z Robertem Janowskim – zapisy

Plakat_Janowski002

Już 30 listopada gościem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania będzie Robert Janowski – prezenter telewizyjny znany m.in. z programu „Jaka to melodia?”. Poprowadzi on warsztaty pt. „Jak być sobą przed kamerą?”. Liczba miejsc ograniczona, zgłoszenia przyjmowane są do 25 listopada.

czytaj dalej »

Dyplom w 4 dni: Wolna Szkoła Dziennikarstwa

12219481_1172897069391522_695313346846858165_n

Dziennikarzem może zostać każdy, przykładem jest lektorium Wolnej Szkoły Dziennikarstwa, który trwał cztery dni w Kijowie. Po zakończeniu istniała możliwość otrzymania dyplomu, warunkiem było napisanie testu.

czytaj dalej »

Ogólnopolskie Forum Mediów Akademickich

Ogólnopolskie Spotkanie Mediów Akademickich

Program Edukacyjny – „Nowoczesne Zarządzanie Biznesem” oraz Konferencja „Media Student” zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Forum Mediów Akademickich, które odbędzie się w dniach 6-7 listopada 2015 r. w Warszawie (m. in. na Stadionie Narodowym).

czytaj dalej »

PARTNERZY:
Rekrutacja WSIiZ!