Więcej wiedzieć – lepiej spać

Infogr

Sen to bardzo ważny element w życiu każdego człowieka, także ze względów biologicznych. Wiedza na temat snu może pozwolić nam na lepszą regenrację, co jest kluczowe w stresującym okresie sesji. Fakty o spaniu w infografice Anastasii Astrowicz.

czytaj dalej »

Świąteczny jarmark w Rzeszowie

christmas-856485_960_720

W dniach 4-20 grudnia w godzinach 10:00-18:00 na rzeszowskim rynku pojawią się drewniane chatki, w których czeka na nas wiele świątecznych przyjemności. Takie wydarzenie w naszym mieście ma miejsce po raz pierwszy. Rzeszowianom podoba się ten pomysł.

czytaj dalej »

„Listy do M 2” – produkcja szczęścia oraz radości dla wszystkich dookoła

9f583754-9bf0-4ec0-97ce-0bdf3a957205

W listopadzie odbyła się premiera drugiej części świątecznej komedii romantycznej „Listy do M 2”. Po czterech latach ci sami bohaterowi spotykają się z kolejnymi wyzwaniami i próbują im sprostać. Film „Listy do M 2” jest kolejnym sukcesem, jeszcze bardziej romantycznym, pełnym emocji i wyzwań.

czytaj dalej »

O służbach specjalnych na Ukrainie

O służbach specjalych na Ukrainie

W Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania 27 czerwca odbyło się seminarium na temat „Służby specjalne na Ukrainie: przeszłość, terazniejszość, przyszłość”.

czytaj dalej »

W Polsce śpi się doskonale

W Polsce śpi się najlepiej

Firma Sleep Cykle przedstawiła wyniki badania dotyczącego jakości i długości snu, w którym wzięło udział aż 941 300 osób z całego świata. Polska znalazła się w pierwszej piątce państw, których obywatele są najlepiej wyspani.

czytaj dalej »

Miss, która jest nie tylko piękna

Miss WSIiZ

Wolny, pełen wdzięku, lekki chód i wyraz ciągłego zamyślenia na twarzy – to pierwsze, co rzuca się w oczy, kiedy ją zobaczysz. Następnie słyszysz jej cichy, równy, niski głos nasycony delikatnością, kobiecością. Widzisz jej rzadki czarujący uśmiech i błysk w głębokich ciemnych oczach. Lekki makijaż podkreślający urodę, schludny manicure, starannie uczesane długie włosy. Eleganckie, odpowiednie do sytuacji ubranie. Tak na co dzień wygląda Maryna Martyniv – Miss WSIiZ 2015.

czytaj dalej »

Expose Ministra Grzegorza Schetyny – debata oksfordzka

RODM regionalny ośrodek debaty międzynarodowej USA

29 maja, o godzinie 10.00, w Sali Senatu WSIiZ, odbędzie się Debata oksfordzka nt. expose Ministra Spraw Zagranicznych Grzegorza Schetyny. Wszyscy zainteresowani wysłuchaniem debaty powinni zgłosić chęć uczestnictwa na adres rodm@wsiz.rzeszow.pl do 27 maja.

czytaj dalej »

Instagramo-zależni

Instagramo-zależni

Wraz ze stworzeniem Web 2.0. na świecie pojawiło się mnóstwo nowych „uzależniaczy” takich jak: Facebook, Twitter, Viber, Snapchat oraz Instagram. Ale skupimy się na ostatnim z nich i na nowej tendencji świata – korzystaniu z #hashtagów.

czytaj dalej »

PARTNERZY:
Rekrutacja WSIiZ!