Szybkie Randki w Rzeszowie

ulotka5

Statystyki mówią, że dzisiaj około 14 milionów Polaków to samotne dusze i rok po roku ich liczba się zwiększa. Tym bardziej nie dziwi fakt, że wydarzenia takie jak Szybkie Randki cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Teraz każdy rzeszowianin na szansę znaleźć swoją „drugą połówkę”.

Codziennie ludzie pracują, wykonują obowiązki domowe i przez to myśli o znalezieniu sobie partnera schodzą na drugi plan. Dlatego wymyślono „speed-dating”, które stały się rozwiązaniem dla wielu samotnych.

Takie spotkanie odbędzie się 30 stycznia 2016 roku w Centrum Rzeszowa, w którym udział weźmie 15 kobiet i 15 mężczyzn. Przez dwie godziny szybkich randek uczestnicy będą mieli okazję znaleźć nie tylko kogoś do towarzystwa przy spacerze albo na wypad do kina, ale także kogoś, z kim można spędzić resztę życia.

Yaacov Deyo, który w 1998r. wymyślił „speed- dating” był przekonany, że przyjaciela albo partnera na całe życie można znaleźć w kilka minut. Dzięki podobnym spotkaniom randkowym ludzie mogą poznać wiele różnych osób.

Cały pomysł polega na tym, żeby co 3-8 minut męzczyzni i kobiety wymieniali się między sobą w ciągu dwóch godzin. Wtedy każdy zapoznaje się między sobą. Na końcu uczestnicy, którzy spodobali się sobie najbardziej wymieniają się kontaktami.

Przyjdź i znajdź swoją drugą połówkę już dziś.

Więcej informacji o spotkaniu na stronie internetowej www.szybkierandki.rzeszow.pl.

Bozhena KLOK

zdjęcie: oficjalna strona wydarzenia

PARTNERZY:
Rekrutacja WSIiZ!