Intro Media – otwarcie

intro-media

Drodzy Czytelnicy! Przyszedł czas na zmiany i Magazyn Studencki Pressja staje się częścią wielkiej rodziny medialnej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, w której skład wchodzi także radioeter oraz studencka telewizja. Dziś oficjalnie nasze czasopismo przekształcone zostaje w Intro Magazyn.

czytaj dalej »

20 lat minęło!

IMG_0863

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania przestała być nastolatką. 8 marca nasza uczelnia obchodziła swoją okrągłą, dwudziestą rocznicę powołania do istnienia.

czytaj dalej »

Masz pomysł? – Działaj!

startup-1018514_960_720

W marcu rozpoczyna się nabór wniosków startupów na innowacyjny pomysł rozwoju Polski Wschodniej. Dofinansowanie otrzyma aż 60 młodych przedsiębiorców.

czytaj dalej »

WSIiZ otwarty dla wszystkich

12698737_841001169345347_902448623_o

9 lutego Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania otworzyła wszystkie drzwi, podzieliła się swoimi tajemnicami i sukcesami. Tegoroczny Dzień Otwarty wyróżniał się interesującymi wykładami i warsztatami.

czytaj dalej »

Stypendium Ministra – wręczenie dyplomów

unspecifie

5 studentów WSIiZ otrzymało w tym roku akademickim tzw. Stypendium Ministra za wybitne osiągnięcia, dziś zaś odbyło się w murach naszej uczelni uroczyste wręczenie dyplomów. Wśród niepublicznych uczelni na Podkarpaciu tylko studenci WSIiZ zdobyli ministeralne stypendia.

czytaj dalej »

Rozpocznij studia na specjalności dodatkowej – ZOOTERAPIA

IMG_5337

Poznaj tajniki zooterapii i pracuj w ciekawym zawodzie. Studenci WSIiZ ze wszystkich kierunków studiów mogą zdobyć dodatkowe umiejętności i stać się bardziej atrakcyjni na rynku pracy.

czytaj dalej »

Konkurs graficzny na okładkę – decyzja

szkolnictwo_okladka-500x500

Dziś zapadła decyzja w sprawie konkursu na okładkę książki pod redakcją prof. Stanisława Waltosia oraz dr. Andrzeja Rozmusa „Szkolnictwo wyższe w Polsce. Ustrój-prawo-organizacja”. Niestety żadna z nadesłanych prac nie zyskała uznania jury, dlatego też nie zostaną przyznane nagrody i wyróżnienia.

czytaj dalej »

Trwa konkurs graficzny na projekt okładki

szkolnictwo_wyzsze-500x500

Redakcja Magazynu studenckiego „Pressja” oraz Dziennikarskie Koło Naukowe „Żurnal” zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na okładkę książki. Zgłoszenia przyjmowane są jeszcze do 20 stycznia.

czytaj dalej »

PARTNERZY:
Rekrutacja WSIiZ!